Nejlevnější flash disky

Potřebujete flashky levně a rychle ? Tady jsou !

Praktické, s velkou tisknutelnou plochou, očkem na klíče a v mnoha různých barvách. Ideální pro distribuci katalogů nebo jiných firemních podkladů. Vyrobíme je expresně včetně loga i nahraných dat. Obvykle během 3-10 dnů, záleží jen na tom, jak moc pospícháte.

USB disk TWIST

Zvolte si vlastní kombinace barev těla i krytky. Bez zdržování a bez příplatku.

Otočná flashka TWIST je celosvětově nejprodávanější reklamní USBéčko. Otočná kovová krytka chrání USB konektor, mechanika flash disku je uložena v pogumovaném pouzdře. Jak krytku, tak tělo máme skladem v nespočtu různých barev a již od 100ks je vyrobíme přímo ve vašich Pantonkách na míru.

Otočný flash disk s plnobarevným potiskem
USB disk Twist
Označíme laserem, potiskem i digitálně

Nejtrvanlivější metodou reklamního značení je laser. Je světle šedý, podobný pískování a gravíruje se přímo do povrchu krytky. Výrazně vyniká na barevném podkladu, na stříbrné krytce je naopak jemný a decentní. Všechny varianty najdete v ukázkách reklamního potisku USB.

USB disk GAMA

Pogumované tělo je příjemné na dotyk a krásně podtrhne reklamní potisk.

Flash disk GAMA patří k nejoblíbenějším reklamním flash diskům i díky velké tisknutelné ploše. Skladovou zásobu držíme v mnoha barvách a pokud nemáme přesně váš Pantone odstín, vybereme vám co nejpodobnější nebo jej vyrobíme na míru. Pogumované tělo barvíme na zakázku již od 100ks a termín dodání nám prodlouží zhruba o 2-3 dny, takže obvyklé termíny pohodlné stíháme.