Jak vybrat ?

Levné, rychlé, elegantní, stylové ?

Vyberte si podle chuti.

Aby byl váš výběr jednodušší, připravili jsme naše tipy v kategoriích, které potřebujete nejčastěji. Tak ať vám dobře slouží !

Nejlevnější flash disky

Jsou potřeba na veletrhy i na vysokonákladové rozesílky – tam, kde nahrazují CD. Cenu tlačíme vždy na doraz. Máme je skladem a vyrobíme expresně.

„Jako minimum dnes doporučujeme kapacitu 16GB. Od nižších pamětí se cenově moc neliší a bohatě postačí na vaše propagační materiály i vlastní multimediální soubory.”

Kapacita paměti
Kovové flashky k laseru i potisku

Kovová flashky s laserem je suverénně nejčastějším požadavkem. Vyrábíme spoustu druhů tak, aby byly neokoukané a vždy elegantní. Barevná loga raději tiskneme, a proto jsme aktuálně nejoblíbenější modely připravili i v kombinaci s plastovým tělem, které je pro tisk vhodnější. A vůbec nejsou k zahození, posuďte sami na USB HOOK Print nebo USB EASY Print.

„Rychlejší přenos dat představuje pro uživatele vyšší komfort. Ten poskytuje standard USB 3.0 – doporučujeme pro dárkové flashky. Na běžnou distribuci dat postačí klasické USB 2.0 rozhraní. ”

Rychlost flash čipu
EKO flash disky

Vyrobené ze dřeva, bambusu nebo recyklovaného papíru. Obvykle s logem vyrytým laserem přímo do přírodního obalu.

USB kreditní karty

Nejčastěji slouží jako USB vizitky nebo USB hudební alba. Velká tisknutelná plocha zreprodukuje jakoukoli grafiku a snadno se schovají do peněženky. Wow efekt na první dojem zajistí naše zakázkové booklety, které hravě nahradí běžně prodávaná CD – prohlédněte si v našem přehledu Balení.

Vysokokapacitní a extra rychlé flash disky

Kapacita paměti až 512GB, SSD rychlost ve stovkách MB/s a OTG (on the go) modely s několika konektory, díky kterým propojíte různá zařízení se vstupem MicroUSB, TypeC nebo Lightning.

USB krystaly a LED podvícené logo

Barevné podsvícení je stále trendy. Jakmile připojíte flashku do počítače, LED dioda se rozzáří barvou, kterou si sami vyberete. Obvykle tak, aby ladila k logu. Podsvítit ale umíme i části grafiky, čímž prezentaci posuneme ještě o krok dál.

A s výběrem Vám vždy rádi poradíme. Kontaktujte nás