Flashky ve tvaru produktů

Co o nás říkají naši klienti ?

Flash disky na míru ve tvaru produktu

Zašlete nám fotky objektu a logo v křivkách. Připravíme vizualizaci, vyrobíme vzorek a pak už může vše do výroby.

Flash disky ve tvaru rádia EXPRES

„Flash disky od USBmedia, které nám tato společnost dodala ve tvaru loga našeho rádia EXPRES, jsou perfektně zpracované a splnily námi kladené vysoké požadavky. Zakázka proběhla bez sebemenších problémů – od návrhu, přes vzorky, až po samotné finální flash disky. Doporučujeme tímto společnost USBmedia a přejeme mnoho spokojených klientů.”

Michal Karabin – Media Marketing Services a.s.

Flash disky v designu cisterny ZAPA

„Spolupráce s firmou USB media na výrobě reklamních flash disků pro naši společnost byla naprosto bezproblémová od návrhu designu, přes nahrání disků až po rychlost dodání. Bylo nám vyhověno ve všech požadavcích a disky splňují „nároky“ našeho tradičního designu. Měly velký úspěch a staly se jednoznačně nejoblíbenějším reklamním předmětem letošního roku.”

Lukáš Lhotský – ZAPA beton a.s.
Detailně propracované flashky na míru

Předlohou jsou obvykle složité stroje, vozy i různé druhy obuvi. Abychom finální design přiblížili co nejvíce originálu, mnohdy jej skládáme i z několika forem a dotisků. Dá to práci, ale výsledek je prvotřídní.

Flash disky ve tvaru jeřábu HANYŠ

Rádi bychom doporučili firmu USB Media všem, kdo hledají precizní zpracování USB médií v té nejlepší kvalitě. Firma USB Media si snadno poradila s naší vizí netradičního USB ve tvaru mobilního jeřábu, toto složité provedení zvládla na výbornou, včetně veškerých potisků a vše ve velmi krátkém čase.

David Babka – Hanyš – Jeřábnické práce, s.r.o.
Inspirujte se v galerii našich realizací

Na náš blog pravidelné postujeme případové studie, tipy a doporučení z již realizovaných zakázek. K tématu se můžete inspirovat články Firemní flashky na míru nebo Flashky ve tvaru produktu.