USB kreditky

Flash disky ve tvaru karet

Ideální na konference a školení, hudební alba nebo jako USB vizitky.

Nejoblíbenější provedení je klasická USB karta CREDIT ve tvaru kreditní karty – je plochá, snadno se vejde do peněženky a neztratí se ani mezi záplavou různých vizitek.

Uspokojivá tisknutelnou plochu můžete využít i u prostorové menších modelů. Například USB karta MINI je zhruba poloviční velikosti, ale zato se dá nosit i jako klíčenka.

Plnobarevná grafika na obou stranách je samozřejmostí. Každý kus umíme navíc personifikovat jmény, čísly nebo unikátním QR kódem.

Zakázkové booklety pro hudební alba nebo manuály.

Nejčastěji vyrábíme z barevných i recyklovaných papírů s potiskem plnobarevné grafiky na všech stranách. Elegantnější USB booklety připravujeme z kůže nebo pogumovaných kartonů a s ražbou. Flashka je vždy usazena v plastové, kartonové nebo sametové výplni.

USB žeton WAVE

Reklamní USB kreditky jsou velmi oblíbené ve všech různých podobách a moc nás, když jste spokojeni, třeba takto:

„Se službami USB Media jsem byla velmi spokojená. Nejen, že se firma ukázala být jako jediná schopná splnit mé požadavky, ale personál byl a neuvěřitelně ochotný. Naše USB vizitky jsem dostala během několika dnů od objednání a ve skvělé kvalitě. Oceňuji zejména pozitivní přístup k zákazníkovi a velmi dobrou kvalitu nabízených služeb.”

Aneta Kapuciánová – Communa, s.r.o.