USB maskoti a loga na míru

Co o nás říkají naši klienti ?

Flash disky na míru ve tvaru loga

Stačilo nám zaslat logo v křivkách a o zbytek už jsme se postarali. Rychle a jednoduše, s dodáním během 3 týdnů.

Flash disky ve tvaru loga firmy SPAK

„ Reklamní předměty dodané firmou USBmedia (USB disky ve tvaru našeho loga) odpovídali našim představám. Veškerá komunikace (nabídka, náhledy, zaslání vzorků, zaslání hotových předmětů) proběhla bez problémů, k naší plné spokojenosti – vše v předem stanoveném termínu. Chválíme profesionální přístup, rychlost vyřízení celé záležitosti a spolehlivost.”

Romana Sallerová – SPAK Foods, s.r.o.

Flash disky ve tvaru loga Jihočeského kraje

Vaše unikátní USB flash disky ve tvaru loga JK měly úspěch a obohatily stávající kolekci dárkových předmětů Jihočeského kraje. Mmockrát Vám děkujeme za skvělý nápad a služby. Těším se na další spolupráci

Hana Marková – Jihočeský kraj
Flash disky na míru ve tvaru maskota

Maskota nebo jiný význačný prvek obvykle dostaneme v křivkách, Připravíme vizualizaci a vyrobíme vzorek. Masovka je hotová během cca 3 týdnů a hlavně k plné spokojenosti zadavatele i jeho zákazníků.

Flash disky ve tvaru vlka ENI

„ USB slavila velký úspěch, na Slovensko jsme doobjednávali. Všichni obdarovaní byli spokojeni. Spolupráce s Vámi proběhla v naprostém pořádku, dodrželi jste terminy, kvalita zpracování je dobrá, jak jsme si představovali. S dodávkou jsme byli celkově spokojeni.”

Mgr. Kamila Novosadová – Eni Česká republika, s.r.o.

Flash disky v designu krabičky FAPPZ

„Vaši firmu jsem doporučila snad každému, komu jsem mohla. Spolupráce byla naprosto bezchybná, rychlá a dle našich přání. Měli jsme hrubou představu, zadali zakázku a byli jsme velmi potěšeni co Vaši grafici vymysleli a celkově další doplňkovou nabídkou a možnostmi, které nám byly představeny. Z USB kravičky má každý radost, produkt vypadá krásně a mile a zároveň pracuje rychle. Nemám nic co bych vytkla, snad si jen přát, aby se s každým tak skvěle spolupracovalo..”

Ing. Eva Lebdušková – fakulta agrobiologie ČZU
Inspirujte se u našich realizací

Na náš blog pravidelné postujeme případové studie, tipy a doporučení z již realizovaných zakázek. K tématu se můžete inspirovat články Firemní flashky na míru nebo Flashky ve tvaru produktu.