Skleněné USB krystaly

Luxusní flashky s podsvícením

Stříbrné, zlaté i zlatorůžové. Do krystalu laserujeme loga i obrázky, které se při zapojení do počítače barevně rozsvítí.

USB krystaly vyrábíme nejčastěji s matně stříbrnou krytkou a logem laserovaným uvnitř krystalu nebo na kovové krytce. Oblíbené jsou i různé variace s barvami i potiskem. Krystalové flashky jsou velmi oblíbené, takže připravujeme i všemožné variace. Novinkou je nyní i potisk nebo přímo plnobarevná grafika uvnitř krystalu. Samozřejmostí je vždy barevné podsvícení ve většině základních barev (modrá, bílá, červená, zelená).

Dárkové balení krystaly pozvedne ještě o úroveň výš. Připravené máme různé booklety, skládačky i krabičky s magnetky. Vybírejte v našem přehledu dárkových balení.

„Krystalové flashky jsme vybrali pro naši výroční zprávu. V zakázkové krabičce vypadaly nádherně, zkrátka, dárek hodný našich akcionářů.”

Jana Vránová – Citigroup, Inc.

Minimalistická varianta vhodná i k zavěšení na klíče.

Slim krystaly kombinují kov a průhledný či dobarvený akryl. Jsou lehčí, odolnější a praktičtější pro běžné používání. Vyrábíme v čiré, modré, růžové nebo zelené i s barevným podsvícením a laserovaným logem.