EKO flash disky

Vyrobené ze 100% přírodních materiálů jako dřevo, bambus nebo recyklovaný papír. EKO dárky jsou v kurzu a šetří naši planetu.

Nahráváním dat na reklamní flashky jsme již ušetřili mnoho stromků, které by jinak padly na stohy tištěných katalogů a firemních brožur. S dřevěnými a papírovými flash disky posouváme reklamu zase o krok dál ve snižování jejího dopadu na životní prostředí.

Dřevěné reklamní flash disky s laserem loga i speciální tvary USB vyrobené z korku nebo větviček.

Celkový „EKO“ efekt zde podtrhujeme laserovým gravírováním. Logo je vyryté přímo do produktu a vypadá zcela jako jeho součást.

Na flash disky z ekologických materiálů se hodí také ekologická balení. Dřevěné krabičky, jutové sáčky, recyklované booklety a další tipy najdete v našem kompletním přehledu balení na USB.

Naše stálice v moderním provedení. Papírové flashky jsou v kurzu a najdete je u většiny oblíbených tvarů.

Nejpopulárnější reklamní flash disky jako otočný USB Twist nebo USB kreditka vyrobené kompletně z papíru a doplněné barevným potiskem.

USB flash disky vyrobené z recyklovaného papíru

Kompletní sady ekologických ekologických IT dárků

Vyrábíme především z recyklovaného plastu, papíru nebo bambusových vláken, které jsou je oproti dřevu lehčí a praktičtější. V kategorii EKO produktů najdete krom flash disků také bezdrátové repráčky, Qi nabíječky, autopříslušenství nebo dřevěné power banky.

„Pro naše studenty potřebujeme dárky, které komunikují i současný trend naší společnosti směřující k udržitelnosti a šetrnosti vůči životnímu prostředí. ”

Česká zemědělská univerzita