Nahrání dat

Flashka bez dat je jako tělo bez duše.
Vyberte cokoli - firemní videa, brožury či katalogy.
Data do 300Mb nahráváme bezplatně, ať je mají vaši zákazníci vždy po ruce.
01

Standardní nahrání dat

Běžné nahrání dat na flash disk charakterizuje fakt, že veškerá uložená data mohou být uživatelem následně smazána. Plusem je, že mu tím dáváte možnost zhlédnout nahraný obsah a následně uvolnit místo na úložišti a získat tak k dispozici celou kapacitu flash disku.
Maximální objem dat, který lze takto na flash disky nahrát, je limitován reálnou kapacitou zvolené paměti.
Kompatibilní s OS Windows i Mac OS.
Standardní nahrání dat
01

Nahrání nesmazatelných dat

Data libovolných formátů určená k trvalému zápisu se nahrají na samostatnou část flash čipu oddělenou od zbylého úložiště flash disku. Zde uložená data jsou chráněna před smazáním, přepsáním a to i v případě formátování.
Při vložení flash disku do počítače se objeví tak objeví 2 ikony resp. části disku; jedna označuje nahraná data a lze ji otevřít pouze ve verzi pro čtení (tzv. read only), druhá ikona představuje volné úložiště, které slouží k vlastnímu zápisu dat uživateli.
Kompatibilní pouze s OS Windows.
Nahrání nesmazatelných dat
01

Vlastní název USB jednotky

Název flash disku zobrazovaný v adresáři počítače přejmenujeme z všeobecného označení na Vaše vlastní. Obvykle se nabízí název společnosti, projektu či hudebního alba.
Po vložení flash disku do počítače se tak zobrazí tento jemu přiřazený název, který je pro uživatele snadno rozpoznatelný a lépe jej navede k Vašemu obsahu. Společně s ikonou na míru popsanou dále tak nenásilně podpoříte i samotný branding Vašeho flash disku a jeho rozpoznatelnost.
Kompatibilní s OS Windows i Mac OS.
Vlastní název USB jednotky
01

Vlastní ikona USB jednotky

Podobně jako vlastní název disku můžeme měnit i jeho ikonu, která nahradí standardní zobrazení v OS.
Vhodné je použití loga, barvy či jiného signifikantního prvku Vaši společnosti. Po vložení flash disku do počítače se tak zobrazí Vámi vybraná grafika, ideálně v kombinaci s názvem na míru.
Uživatel flashku lehce rozpozná a usnadníte mu tím orientaci. Zároveň podpoříte i vizuální komunikaci své značky při každém jeho použití.
Velikost ikony je 48x48 pixelů a bezplatně Vám ji k nahrání připravíme.
Kompatibilní pouze s OS Windows.
Vlastní ikona USB jednotky
01

Autorun

Nahrání dat s funkcí autorun spustí připravený obsah bezprostředně po připojení flash disku k počítači. Jedná se obvykle o firemní video, PowerPoint prezentaci či speciální HTML stránku.
Funkce autorun je kompatibilní pouze s Windows. Nicméně některé novější operační systémy atributy této funkce znatelně omezují či kompletně blokují.
OS Windows 2000 a Windows XP SP3 podporují funkci autorun dokumentů uložených na flash disku i externích HTML stránek. Windows Vista, Windows 7 a Windows 8/8.1 podporují funkci autorun dokumentů uložených na flash disku, nikoliv externích HTML.
V některých případech je možné, že samotnému spuštění obsahu předchází zobrazení dialogového okna.
Autorun