Reklamní potisk

Logo je základ. Náš branding bude Vašemu reklamnímu produktu opravdu slušet. Vybíráme jej s citem, je elegantní, spolehlivě drží a bude vás skvěle reprezentovat.  
01

Plnobarevný potisk

Technologie plnobarevného tisku umožnuje branding jakoukoli grafikou, obrázky, či logem s barevnými přechody. Výhodou je jeho rychlost a neomezené barevné spektrum. Aplikovat se dá v podstatě na jakýkoli povrch až po jeho okraje.
Využíváme jej především na produkty s velkou tisknutelnou plochu, která k větším obrázkům přímo vybízí.
Plnobarevný potisk
Ukázka aplikace

USB karta CREDIT
- grafika konference CSMS

02

Barevný potisk

Barevný reklamní potisk je možný na všechny tvary a materiály. Nejčastěji jej používáme na plastové, dřevěné nebo kožené flash disky.
Tisk je tak vždy ostrou, přesnou a barevnou reprodukcí loga, přičemž barvy tisku musí odpovídat přímým odstínům dle vzorníku Pantone Solid Coated.
Barevný potisk
Ukázka aplikace

Flash disk GAMA
- potisk loga FLTC

01

Laser

Laserové gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí. Laserový paprsek vypaluje logo přímo do struktury podkladového materiálu. Preciznost laseru umožňuje detailní a především ostré prokreslení loga. Logo gravírované laserem z produktu nikdy nezmizí, nevybledne ani nijak nezmění tvar.
Reklamní laser je ideální na kovový povrch, výsledný efekt barvou podobný pískování, tedy elegantní, světle šedý. Oblíbený je také na dřevěných produktech, kde je laserované logo velmi decentní a podtrhuje ekologický ráz produktu.
Laser
Ukázka aplikace

USB sponka KLIP
- laser loga LUKOIL

01

Ražba

Reliéfní ražba je vytvořena tlakem pomocí raznic přímo do koženého podkladu a to bez jakékoli změny podkladové barvy.
Výsledný efekt tohoto brandingu je tak velice elegantní, nenásilný a působí přímo jako součást obalu. Vzhledem k povaze značení má také neomezenou trvanlivost.
Ražba
Ukázka aplikace

USB disk KOJAK
- ražba loga ČT

01

Logoprint samolepka

3D samolepky, známé také jako logoprint, jsou pokryté epoxydovou pryskyřicí - speciálním roztokem, který jí dodá vyšší odolnost a podtrhne barevnost grafiky.
Na povrch flash disku se samolepka lepí, je třeba počítat se sníženou trvanlivostí přilnutí vzhledem k podkladovému materiálu.
Často je používáme i při zakázkové výrobě, a to zejména pro aplikaci obrázků nebo plnobarevných log, které nelze převést na přímé Pantone barvy míchané z PVC.
Logoprint samolepka
Ukázka aplikace

USB na míru
- logoprint ACI Olina

02

Samolepka

V některých případech je potisk tak složitý, že jej není možné tisknout přímo na produkt a samolepka je pak jediným řešením. Tisknout na ni můžeme prakticky jakoukoli CMYK plnobarevnou grafiku.
Výdrž samolepky však závisí na podkladovém materiálu. Na kovovém či plastovém základu bude držet lépe než pogumování či PVC.
Samolepka
Ukázka aplikace

USB rubik
- loga a ikony GUHRING

01

LED podsvícení

Podsvícené logo nebo grafiku u tzv. LED produktů je v poslední době velmi oblíbená metoda brandingu. Rozsvítíme nejen logo, ale i celou grafiku nebo naopak jen některé její prvky.
Nejčastěji používáme čirou, bílou diodu. Díky vysoké poptávce jsme však připravili široké barevné spektrum diod a logo tak můžeme rozzářit v červené, modré, fialové, zelené a mnoha jiných barvách podle vašeho požadavku.
LED podsvícení
Ukázka aplikace

USB krystal GLANC
- laser loga CITYBANK