Firemní flashky na míru

Nebojte se zakázkové výroby. Nás baví, a proto myslíme za vás. Tedy alespoň při grafických návrzích.

Prakticky a originálně.

Podle složitosti tvaru, detailu propracování i finanční náročnosti dělíme zakázkové flashky do několika skupin, ať vám jsou dobrou inspirací.

Ploché USB – 2D Logo

Rychlé a jednoduché – nejčastěji ve tvaru loga.
Vyrobíme EXPRES i během 14 dní. Pokud nás čas netlačí, potřebujeme na dodávku cca 3-4 týdny včetně vzorkování.

USB na míru – 2D Logo
Ploché USB – 2D Design

Oboustranný design vykreslíme přesné podle předlohy. Příprava vzorku zabere 10-14 dní, masová výroba cca 3-4 týdny.

USB na míru – 2D Design
Prostorové USB – 3D Produkt

Hodí se pro jednodušší tvary nebo odlehčená provedení. Příprava a zaslání vzorku zabere cca 14 dní, dodání masové výroby cca 3-4 týdny.

USB na míru – 3D Produkt
Propracované miniatury USB – 3D Complex

Detailního propracování dosahujeme mnohdy spojením několika forem a dotisků. Návrhy a vzorkování může zabrat i 2-3 týdny a masovka kolem 4-6 týdnů. Chce to čas, ale výsledky stojí za to.

USB na míru – 3D Complex
Výrobní postup je vždy stejný:

Nezávazně připravíme vizualizace několika variant, které si odladíme dle vašich představ. Dle vybraného návrhu spustíme výrobu vzorku, abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit, že vše ladí, jak má a až poté spouštíme masovou výrobu a připravujeme zálohovou fakturu.

Máte vlastní představu ?

Pošlete nám popis, fotku, logo a my ji přivedeme k životu. Nebo se stavte osobně v našem showroomu a společně už něco vymyslíme. Vše potřebné najdete našich kontaktech.

Výroba na míru je kreativní a setkává se s kladnými ohlasy:

„Zakázkové reklamní flashky již řadu let doprovází konference a výroční setkání s našimi partnery. Šetříme papír, třídíme odpady a díky perfektní spolupráci s designéry společnosti USB Media můžeme každý rok překvapit novým tvarem originálních USB.”

Marketing – Pražské služby, a.s.

Tvarovanými flashkami naše zakázková výroba před mnoha lety začala. A každý rok ji rozšiřujeme o další IT produkty navržené na míru. Trendy jsou zejména datové a dobíjecí kablíky na míru, vlastní tvary Qi nabíječek nebo zakázkové power banky.